Liity jäseneksi tai päivitä vanhat jäsentietosi

Seura Comments Off

Virtain Seura ry:ssä on tällä hetkellä yhteensä 144 jäsentä.  Jäsenmäärä on lisääntynyt parina viime vuotena yli kahdellakymmenellä jäsenellä.  Seura järjestää vuosittain kotiseuturetkiä ja viime vuosina myös kesäteatteriretkiä.  Olemme mukana myös monissa kotiseututyöhön liittyvissä aktiviteeteissä, jotka ovat kuitenkin jäsenillemme vapaaehtoisia.

Jäsenmaksu vuodessa on 5,00 euroa.  Voit liittyä jäseneksi alla olevalla viestillä.  Lähetämme maksun tilisiirron antamaasi osoitteeseen.

Jäsenrekisterin ylläpito ja hoito: Pauli Kivimäki Oy.  Rekisterin tietoja käytetään jäsentiedotteisiin ja jäsenmaksujen perintään.  Rekisteristä ilmenevät allamainitut tiedot ja niitä pääsevät katsomaan rekisterinhoitajan lisäksi Seuran puheenjohtaja ja sihteeri.  Tietoja ei luovuteta ulkopuolisille.

Liityn jäseneksi  Virtain Seuraan

Päivitän vanhat jäsentietoni

Back to Top